Jdi na obsah Jdi na menu

15. Matrace Materasso

 

                                                                        MATERASSO je největší slovenský výrobce matrací.
Firma byla založena roku 1995. Zaměřením byla výroba zdravotních a ortopedických matrací.  Od roku 2009 firma začala s výrobou kontinentálních postelí a lamelových roštů.
V současné době firma MATERASSO Slovakia s.r.o. produkuje cca 150 000 matrací a cca 70 000 lamelových roštů ročně, a to v různých variacích.
Veliký důraz klade na zdravotní nezávadnost materiálů.  Všechny  používané materiály musejí mít certifikát OEKOTEX standard 100. Toto je certifikát platný v celé EU a garantuje, že materiál je zdravotně nezávadný.

Matrace s taštičkovou pružinou jsou špičkou mezi pružinovými matracemi .

Každá pružina je samostatně uložená( všita) v tašce, která ji umožňuje samostatné kopírování. Má lepší schopnost ortopedické podpory páteře než klasická pružinová matrace a to díky většímu počtu pružin a jejich rozložení do 7 zón tuhosti (tzv. Fyziosystem). Přibližně 350 - 400  těchto taštiček  v matraci zajišťuje rovnoměrné rozložení váhy a odlehčení páteře. U systemu  1000  je použito až 1000 mikropružin v jedné matraci.  Vysoká průdušnost a ortopedické vlastnosti řadí tyto matrace k nejkvalitnějším. Vybíráme několik matrací této firmy, většinou vystaveny na prodejně.

Středně měkká, velice luxusní taštičková matrace Amerika s paměťovou pěnou

amerika.jpg

 

Luxusní matrace Natura hydrolatex. Výška 27 cm,natura-hydrolatex.jpg

 

 Vynikající taštičková matrace, Primátor bio-ex, nejlepší poměr kvalita.primator-bio-ex.jpg

 

Přednostně na lamelové rošty jsou určeny matrace pěnové.
opět jen malý výběr z široké nabídky této firmy, většinou vystaveny na prodejně.

Špičková luxusní a nesmírně pohodlná matrace Neroli therapy, vysoká 28 cm.neroli-therapy.jpg

 

Matrace Swiss magic - značková pěna AVENTO2 je po HR-pěnách nová generace pěn, zaručuje dlouhodobě neměnné vlastnosti matrace.  swiss-magic.jpg

 

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen. Potah Lyocell obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C.  Dlouhodobě nejprodávanější matrace v poměru kvalita/cena.partner-biogreen.jpg

 

Biogreen MAXI na opravdu velké zatíženíbiogreen-maxi.jpg

 

viscogreen-lux.jpg

 

latex-supreme.jpg

 

klasik-plus.jpg

 

junior-relax.jpg

 

Vystavujeme a prodáváme také Matrace Exclusive collection

Matrace SAN SAN MARINO respektuje vaši výjimečnost  a kombinuje v sobě vývojově pokrokové pěny pro dosažení maximálního komfortu. Ložná plocha poskytuje absolutní pocit luxusu díky pěně MINDFOAM. Jedná se o značkovou paměťovou pěnu nejnovější generace. Poskytuje dobrý komfort i v chladném prostředí a výrazně rychlejší přizpůsobivost při změně polohy. Celkový komfort je umocněn potahem prošitým s paměťovou pěnou.san-marino.png

 

Matrace SAN REMO - základem je pěna NIGHTFLY. Je to materiál, který překonává běžný standard bodové elasticity,
takže vyniká schopností detailně kopírovat tělo uživatele. Tím je zajištěna optimální opora páteře nezbytná pro správnou
relaxaci během spánku. Pěna NIGHTFLY disponuje nejen vysokým komfortem, ale také vysokou odolností vůči trvalým deformacím. 
Pocitový komfort je umocněn potahem prošitým s paměťovou pěnou.

 

Nejpohodlnější, nejkomfortnější, prostě úžasná je matrace Swiss Exclusive. swiss-exclusive.jpg

  Matrace se zvýšenou nosností a dlouhou životností. Základ jádra matrace tvoří exkluzivní švýcarská pěna AventO2,
 která je dalším vývojovým stupněm studených HR pěn. AventO2 je pocitově tužší, přesto má vynikající elasticitu a tvoří
 ideální nosnou část matrace. Komfort zde dotváří paměťová pěna MINDFOAM. Celkovou relaxaci umocňují výtažky z levandule a švýcarských bylin, které jsou přidány do pěny AventO2. 

Zpět na úvodní stranu