Jdi na obsah Jdi na menu

16. Matrace Amarost

AMAROST. Výrobky pro ty, které zajímá skutečná kvalita a nevěří v zaklínadlo slev.
AMAROST produkuje pouze kvalitní matrace a rošty. Pro dosažení nejlepší možné kvality používá jen ty nejlepší komponenty od nejlepších dodavatelů.
V naší expozici jsou následující exkluzivní výrobky.

Matrace PRINCESS - luxusní celolatexová matrace, tuhost 3.

Princess je výjimečná použitím patentovaného systému Q-Bic, díky kterému je matrace skutečně multizónová. 
Latexový materiál této matrace má hustotu 80 kg / m3 a obsahuje 50% přírodního latexu Hustá perforace zajišťuje perfektní prodyšnost při zachování dobré elasticity a výborného protitlaku.Výška 20 cm, pratelný snímatelný potah. 
Má výbornou schopnost regulace vlhkosti a je výjímečně flexibilní s vysokou nosností do 160 kg. Otevřená struktura buněk zajišťuje výbornou ochranu proti plísním. Při všech polohách spánku zajišťuje optimální podporu páteře.

Doporučená a nutná kombinace s kvalitním lamelovým roštem. 90 x 200 cm - 11.995,- Kč s látkou A+CoolPlus® či Bamboo,princess.jpg

 

  Matrace KING - luxusní celolatexová matrace, tuhost 2,

výška 17 cm, pratelný snímatelný potah. Celolatexová matrace s mimořádnou prodyšností o hustotě 78 kg/m3 se 100% možným podílem přírodního kaučuku. Hmotnost při velikosti 200/90 = 24 kg. Dlouhá životnost a rozměrová stabilita. Má výbornou schopnost regulace vlhkosti a je výjmečně flexibilní s velkou nosností, do 140 kg.
Otevřená struktura buněk zajišťuje výbornou ochranu proti plísním. Při všech polohách spánku zajišťuje optimální podporu páteře. Vhodná nejen pro dlouhodobě ležící osoby. Díky vysoké flexibilitě zabraňuje proleženinam. Tuhost  matrace 2 (měkká). Doporučená a nutná kombinace s kvalitním lamelovýcm roštem.
Cena rozměr 90 x 200 cm - 11.140,- Kč s látkou A+CoolPlus® či Bamboo

king-na-rostu-web.jpg