Jdi na obsah Jdi na menu

17. Matrace D.P.V.

Nejprodávanější matrace v standardním rozměru skladem. 

Firma D.P.V., s.r.o. vznikla v roce 2001. Již od svého založení se úspěšně zabýva výrobou matrací do postelí, které jsou svojí kvalitou hodny evropského srovnání a konkurence. Za dobu své existence se propracovala mezi největší výrobce matrací v ČR.
Novinkou jsou matrace v řadě "Řešeto. Jedná se o zdravotní matrace z velmi kvalitních antibakteriálních pěn.
Matrace z této kolekce jsou navíc "provrtány"  jedinečnou technologií řešeto. Jedná se o vertikální provrtání jednotlivých vrstev nebo i celé matrace. Tento systém zvyšuje životnost matrace, ta je i lépe prodyšná a tím pádem hygieničtější, lépe odvětrává a tím nedochází k přehřívání lidského organismu. Vybrané matrace z široké kolekce matrací máme i vystavené na prodejně.

 

 Špičková tužší taštičková matrace Fortis Flexibile-exklusivně pouze u nás.
Luxusní  taštičková matrace výšky 23cm s potahem Tencel vysoce převyšuje matrace své kategorie  Původní cena: 9415,- Kč/ 90 x 200cm, nyní sleva 30%  - jen 6.590,- Kč . K dodání v libovolném rozměru.

fortis-flexibile.jpg

 

Antidekubitivní matrace Hellen - Původní cena: 7.860 Kč /90 x 200 cm,    NYNÍ SLEVA od   4070,- Kč 

hellen.jpg

 

Antibakteriální matrace  Blue Medic   90 x 200   jen 5.360,- Kč

Luxusní 7-zónová matrace vyrobena z antibakteriální pěny a dvou roznášecích vrstev ze SILVER FOAM, která obsahuje částečky stříbra a ty dokáží eliminovat výskyt roztočů ale také zamezují tvorbu plísní a hub. Ve spojení s technologií Řešeto, která zvyšuje prodyšnost, vytváří jednotlivé zónování a prodlužuje životnost matrace,
přináší dokonalou hygienu a vysoký komfort spánku pro nejnáročnější zákazníky. Výška matrace je 22 cm a je vhodná pro váhovou kategorii do 130 kg.  

blue-medic.jpg

 

Matrace Loora - cena od 4090,- Kč

loora.jpg

 

A dále vynikající matrace s paměťovou pěnou - Akasha cena 5980,- Kč

akasha.jpg

Matrace Air mono - odolná a prodyšná, cena od 2750,- Kč

air-mono.jpg

Matrace Sabina v - 15 cm, od 2260,- Kčsabina.jpg

Zpět na úvodní stranu