Jdi na obsah Jdi na menu

10. Postele Boxsping a čalouněné postele

  Chcete maximální pohodlí, odpočinek a relaxaci? Pak zvolte originální a exkluzivní řešení vaší postele, mimořádně populární v USA či zemích Skandinávie, které je také využíváno v luxusních hotelích. Spodní pružinová matrace v rámu (boxspring), která slouží jako ortopedický a ventilační základ, vhodně zvolená horní matrace a komfortní top to je boxspring- kontinentální vysoká postel. Konstrukce našich postelí (boxů i čel) je vyrobena z kvalitního masivního dřeva. To je zárukou dlouhé životnosti postele a 100% spokojenosti z hlediska hygienického, ortopedického i relaxačního. Tyto postele jsou s prodlouženou 5-ti letou zárukou.
                                                        S námi si postel jednoduše vyberete 
- vybereme čelo které se nám líbí (liší se prošíváním, rozměry i použitými materiály)
- vybereme látku ze které by měla být postel vyrobena
- vybereme nožičky postele
- vybereme typ spodní části boxspringové kontinentální postele (liší se způsobem provedení,  funkcemi i uživatelským komfortem)
- vybereme typ horní matrace
- můžeme vybrat vhodný matracový top a postel je kompletní.

Stáhněte si nejnovější katalog těchto postelí zde:

francesca_vienna03_mirror.jpggemini_penta01.jpgmirach-mirror.jpgnavy_novel08.jpgparis_multicolor.jpgprestige_penta04.jpgsiena_mirror.jpgsirius-mirror.jpgalesia-mirror.jpgargentina_milton03.jpgatlas_largo15.jpgavoir_meda9.jpgbellatrix_novel_04.jpgclaudia-mirror.jpgcorona-mirror.jpgenif_latka_meda8.jpgvega_aspen08.jpgvelorum-mirror.jpgvienna_queen_elena_03.jpg

  Zpět na úvodní stranu