Jdi na obsah Jdi na menu

12. Rošty lamelové a pevné

                                                  Základní rošty ve standardních rozměrech máme skladem.
Rošt je nedílnou součástí postele. Je důležitou spojnicí mezi matrací a postelí. 
Samozřejmě že neplatí občas slýchaný názor že čim dražší matrace, tim může být rošt horší. Spíše naopak, použitím špatného roštu můžete vlastnosti matrace částečně nebo zcela zničit.
Rošty mohou dodat matraci potřebnou pružnost a měkkost, nebo naopak lůžku zajistit tvrdost. Lamelové rošty podporují a zlepšují ortopedické vlastnosti matrace. Rošty také splňují jeden z nejdůležitějších požadavků na zdravý spánek a tím je vzdušnost, díky které je matrace lépe odvětrávána.
Jako jedna z mála prodejen prodáváme jak rošty v ideálním poměru kvalita cena - s lamelami břízovými, tak lamely kvalitní bukové a to i velkým počtem lamel ( minimálně 26 až 42 ks) s rozdělením do několika různě tuhých zón doplněných aktivními ramenními kolébkami a s možností nastavení tuhosti jednotlivých lamel. Rošty máme s nosností 120, 130, 140 ale i 180 kg.
                                          Výsledek správného výběru pocítíte každou noc a každé ráno na vlastním těle.

Katalog roštů - ke stažení
Rošty pevné ( řada masiv z pevných latí doporučené pro matrace s pružinovým jádrem. (taštičkové). Nyní v provedení smrkové a nebo bukové, tzv. rolovací i na rámu. cena od 690,- kč.masiv-smrk.jpg

rost-na-ramu.jpg

 

Rošty nepolohovatelné - s předpjatými lamelami slouží jako optimální podklad pod zdravotní pěnové matrace a výrazně napomáhají dosažení správné podpory těla při spánku. Kvalita roštu je závislá na počtu lamel, způsobu jejich uchycení, schopnosti natáčení se a možnosti regulace tvrdosti. Kvalitní lamelový rošt má minimálně 26 -28 lamel. Rošty mají možnost individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti.

Základní rošt s březovými lamelami 28 ks - cena již od 1.140 Kč.  double-klasik.jpg

 

Rošty polohovatelné -  s možností polohovat ( nadzvedávat ) hlavu i nohy.  Kvalitní lamelový rošt má minimálně 26 - 28 lamel. Základní rošt polohovací s březovými lamelami 28 ks - cena již od 2.110 Kč. Nyní sleva na 1830,- Kč

double-expert-t5-----new.jpg

 

 

Rošty elektrické motorové -  s možností plynulého polohování hlavy a nohou. Zvedání až do sedu. Poskytují největší komfort,  ovládají se pomocí dálkového ovládání, takže si můžete měnit polohu roštu pouhým zmáčknutím tlačítka ovladače. Základní motorový rošt s březovými lamelami 28 ks - cena u nás již od 4.297,- Kč. Výborný poměr - kvalita - cena.

28-lamel-motorovy.jpg

 

 

Lamelový rošt s bočním výklopem cena nyní již od  2330,- Kč. Počet lamel 28 ks/36 mm Výška roštu cca 7 cm  . Pouzdra na lamely - zdvojená, výkyvná, gumová. Maximální zátěž do 120 kg

bocni-vyklop.jpg

 

Lamelový rošt s čelním výklopem   Nyní se slevou od 2330,- Kč
Počet/Šířka lamel 28 ks/36 mm Pouzdra na lamely - zdvojená, výkyvná, gumová  Výška roštu cca 5 cm. 

double_expert_vyklop_press.jpg

 

Samozřejmě bez problémů zajistíme jakékoliv atypické rozměry roštů. 

Zpět na úvodní stranu