Jdi na obsah Jdi na menu

12. Rošty lamelové a pevné

                                                  Základní rošty ve standardních rozměrech máme skladem.
Rošt je nedílnou součástí postele. Je důležitou spojnicí mezi matrací a postelí. 
Samozřejmě že neplatí občas slýchaný názor že čim dražší matrace, tim může být rošt horší. Spíše naopak, použitím špatného roštu můžete vlastnosti matrace částečně nebo zcela zničit.
Rošty mohou dodat matraci potřebnou pružnost a měkkost, nebo naopak lůžku zajistit tvrdost. Lamelové rošty podporují a zlepšují ortopedické vlastnosti matrace. Rošty také splňují jeden z nejdůležitějších požadavků na zdravý spánek a tím je vzdušnost, díky které je matrace lépe odvětrávána.
Prodáváme jak rošty v ideálním poměru kvalita cena - se standardní nosností, tak i rošty zesílené se zvýšenou nosností až do 150 kg   a s možností nastavení tuhosti jednotlivých lamel.  Výsledek správného výběru pocítíte každou noc a každé ráno na vlastním těle.

Katalog roštů - ke stažení

Rošty pevné ( řada masiv z pevných latí doporučené pro matrace s pružinovým jádrem. (taštičkové). Nyní v provedení smrkové a nebo bukové, tzv. rolovací i na rámu. .masiv-smrk.jpg

rost-na-ramu.jpg

 

Rošty nepolohovatelné - s předpjatými lamelami slouží jako optimální podklad pod zdravotní pěnové matrace a výrazně napomáhají dosažení správné podpory těla při spánku. Kvalita roštu je závislá na počtu lamel, způsobu jejich uchycení, schopnosti natáčení se a možnosti regulace tvrdosti. Kvalitní lamelový rošt má minimálně 26 -28 lamel. Rošty mají možnost individuální plynulé nastavení tuhosti v bederní oblasti.

Základní rošt s březovými lamelami 28 ks double-klasik.jpg

 

Rošty polohovatelné -  s možností polohovat ( nadzvedávat ) hlavu i nohy.  Kvalitní lamelový rošt má minimálně 26 - 28 lamel. Základní rošt polohovací s březovými lamelami 28 ks 

double-expert-t5-----new.jpg

 

 

Rošty elektrické motorové -  s možností plynulého polohování hlavy a nohou. Zvedání až do sedu. Poskytují největší komfort,  ovládají se pomocí dálkového ovládání, takže si můžete měnit polohu roštu pouhým zmáčknutím tlačítka ovladače. Základní motorový rošt s březovými lamelami 28 ks  Výborný poměr kvalita - cena.

28-lamel-motorovy.jpg

 

 

Lamelový rošt s bočním výklopem.. Počet lamel 28 ks/36 mm Výška roštu cca 7 cm  . Pouzdra na lamely - zdvojená, výkyvná, gumová. Maximální zátěž do 120 kg

bocni-vyklop.jpg

 

Lamelový rošt s čelním výklopem
Počet/Šířka lamel 28 ks/36 mm Pouzdra na lamely - zdvojená, výkyvná, gumová  Výška roštu cca 5 cm. 

double_expert_vyklop_press.jpg

 

Samozřejmě bez problémů zajistíme jakékoliv atypické rozměry roštů. 

Zpět na úvodní stranu