Jdi na obsah Jdi na menu

Katalytické lampy - dezinfekční

 Co je katalytická lampa?

lampy1.jpg

Katalytické lampy pocházejí z roku 1898, kdy francouzský lékárník Berger vytvořil katalytický spalovací systém k dezinfekci vzduchu v nemocnicích. Původní modely byly vyrobeny ze skla nebo z křišťálu a fungovaly na stejné bázi jako dnes - rozptylu katalytickým spalováním
 lampy2.jpg
Katalytický hořák chytá a ničí molekuly, které šíří zápach. Prolínání vzduchu a konvekční tah zajistí, že je zápach odstraněn stejně jako vzdušné mikroorganismy. Katalytické lampy vzduch před navoněním ještě vyčistí. 
Ve dvacátých letech minulého století přišli designéři s nápadem vytvořit lampy s estetickou hodnotou, které by mohly být nabízeny i samotným zákazníkům. Tak se katalytické lampy, které byly předtím používány k čištění vzduchu pouze v různých institucích, dostaly i do domácností. 
Čističe vzduchu a podobné spreje většinou zápach maskují. Katalytické lampy naopak vzduch aktivně čistí a až poté uvolňují vůni do širokého prostoru. Běžné pachy v domácnosti způsobené vařením, domácími zvířaty, tabákem nebo cvičením můžou být pomocí katalytické lampy Ashleigh & Burwood bezpečně a efektivně odstraněny.
Ashleigh & Burwood jsou přední značkou v tomto odvětví a nabízí nejlepší ceny a nejlepší výběr katalytických lamp a vůní. K dostání u nás na prodejně, Částkova 43, Plzeň  

Lampa malá – vhodná do bytů a menších místností
Lampa velká – do kanceláří, velkých bytů 

 

lampy3.jpg